Aktualności

Turniej w Głuchołazach

• autor: aps2011, 2014-10-08 10:34

Podium w Głuchołazach...

Sukcesem zakończył się udział zawodniczek naszego klubu w XI Ogólnopolskim Turnieju w Mini Piłce Siatkowej o Puchar Szefa Banderozy, który odbył się w dniach 02 - 05.10.2014 r.  w Głuchołazach. W każdej z trzech kategoriach wiekowych, na jakie podzielono uczestników turnieju, nasze drużyny uplasowały się na podium.

Poniżej wyniki poszczególnych kategorii:

"DWÓJKI" - rocznik 2004

MIEJSCE I    - „SUKCES” KOMPRACHCICE I

MIEJSCE II  - APS OPOLANKA I (Milena Skawińska, Angelika Gawlik)

MIEJSCE III  - APS OPOLANKA IV (Martyna Lubowicz, Maja Seweryn)

MIEJSCE IV – „JEDYNKA” NIEMODLIN II

MIEJSCE V  - UMKS TUSZYN

MIEJSCE VI – APS OPOLANKA II (Joanna Bieńkowska, Milena Łyga)

MIEJSCE VII – APS OPOLANKA III (Magdalena Rudy, Marta Madziała)

MIEJSCE VIII – APS OPOLANKA V (ur. w 2005 r. Paulina Marczak, Aleksandra Smela, Anna Gambusz)

„TRÓJKI” - rocznik 2003

MIEJSCE I   - APS OPOLANKA I (Maja Polińska, Magdalena Nawara, Nadia Dydzik)

MIEJSCE II  - „SUKCES” KOMPRACHCICE I

MIEJSCE III – SP nr 3  NYSA I

MIEJSCE IV – SP nr 3 NYSA II

MIEJSCE V – „SUKCES” KOMPRACHCICE II

MIEJSCE VI – APS OPOLANKA II (Zuzanna Lisiecka, Emilia Batóg, Martyna Sosnowska)

MIEJSCE II  - SP nr 3  NYSA I

MIEJSCE III – APS OPOLANKA (Alicja Marynowicz, Joanna Oracz, Zuzanna Łyga, Barbara Targosińska, Anna Krysta)

MIEJSCE IV - MGOKiS PRASZKA

MIEJSCE V – „JEDYNKA” NIEMODLIN

MIEJSCE VI – SP nr 3  NYSA II

MIEJSCE VII – „SUKCES” KOMPRACHCICE II

Warty podkreślenia jest fakt, iż Maja Polińska z APS Opolanka została wybraną najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii "TRÓJEK".

Winni jesteśmy również informacji o występach naszych zawodniczek podczas turnieju w Strzelcach Opolskich, gdzie w dniach 13-14.09 br. odbywał się Ogólnopolski Turniej O Puchar Starosty Strzeleckiego. W gronie pięciu zespołów, które grały systemem "każdy z każdym" nasza drużyna uplasował się na drugim miejscu tuż za drużyną ze Strzelina.

Na szczególną uwagę i pochwałę jednocześni zasługuje fakt, iż dwie nasze zawodniczki wybrane zostały do grona najlepszych graczy turnieju: